Hakkımızda

Yılmaz banyo ; duş tekne ve kabin için ölçülendirme, imalat, montaj ve servis hizmeti veren uygulama firmasıdır. Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Firmamız duşakabin imalatı, duşakabin montajı, duşakabin satışı, banyo küveti, ve banyo dolabı konusunda siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet ve ürün üreten YILMAZ BANYO sektöründe öncü firmalardan bir olma amaç ve misyonundadır.

Kaliteli ürün, kaliteli hammadde, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlandırmanın yanında hızlı iş teslimatı firmamızın en önemli özelliğidir. Yaşadığınız mekanlara konfor, kalite ve ergonomiyi birlikte sunan firmamız banyolarınıza tasarım katmaktadır.

Vizyonumuz:
Modern banyo kültüründe, fonksiyonelliğin yanısıra  çağdaş yaşam standartlarında estetik ve hijyen koşulları oluşturmak.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, öncü ve yaratıcı çözümler sunmak,
Daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak,
Modern yaşam standartlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak.


Duyuru ve Haberler

Size Özel Tasarımlar
Firmamız hazır sistemlerin dışında siz değerli müşterilerimize istenilen ölçü ve boyutlarda özel tasarımlar da yapmaktadır. Ayrıca cam desenlerimizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Sitemiz Yenileniyor
Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için incelemiş olduğunuz bu mikro sitemizi yeniliyoruz.

Müşteri Hizmetleri